MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
SARMACJA BĘDZIN 0:3 WARTA ZAWIERCIE
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:12 GKS KATOWICE
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 1:5 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
ROZWÓJ KATOWICE 2:5 JÓZEFKA CHORZÓW

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

MUKP DĄBROWA GÓRNICZAZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 1:5 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2014-11-07, 15:00:00
galeria »    
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

MUKP - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 164, wczoraj: 179
ogółem: 288 497

statystyki szczegółowe

Aktualności

ZALEGŁE PŁATNOŚCI

  • autor: Jacek Lupa, 2014-12-16 08:07

Cześć,

tylko nieco ponad połowa osób zapłaciła za testy sprawnościowe.

Prosimy uregulować zaległe płatności w tym tygodniu.

Opłatę za testy zbiera trener Krzysztof.

Zaległe składki miesięczne zbiera Patrycja.


TURNIEJ KADRY PODOKRĘGU SOSNOWIEC

  • autor: jarecki1973, 2014-11-26 01:26

Witam

Na obiektach BTS REKORD w Bielsku Białej odbył się X Turniej "MŁODE TALENTY"im. Mariana Kozynackiego rocznika 2003. Marian Kozynacki był długoletnim trenerem koordynatorem piłki nożnej na terenie Podbeskidzia, członkiem Wydziału Szkolenia ŚL.ZPN w Katowicach ,turniej jego imienia jest kolejnym etapem tworzenia się Kadry Śląska w roczniku 2003.W bardzo dobrze obsadzonym turnieju Kadra Nasza prowadzona przez Trenera Dariusz Wronę uznała wyższość tylko ekipy z Katowic.
Po zaciętym meczu ,przegraliśmy 2-0 tracąc bramkę na 2-0 w ostatniej sekundzie meczu, mają wcześniej trzy sytuacje niewykorzystane do objęcia prowadzenia.
W turnieju brały udział Podokręgi Katowic I miejsce, Sosnowiec II Miejsce, Bytom III Miejsce , Bielsko Biała ( gospodarze ) IV Miejsce , V Miejsce Żywiec , VI Miejsce Skoczów
Reprezentacja Sosnowca Rocznika 2003 wystąpiła w składzie -Kedziora Amadeusz, Pałgan Paweł, Miska Marcin , Basak Patryk, Sojka Patryk, Zemła Wiktor, Rusek Patryk, Korfel Michał, Kurzawa Maciej, Adamek Jakub, Niemiec Maksym, Wyszogrodzki Kacper, Hynowski Patryk, Pogorzałek Mateusz, Gajecki Paweł . Kier. Drużyny Jarosław Pałgan. Bramki dla naszego zespołu strzelali Maksym Niemiec 2x , Marcin Miska 1x,Patryk Rusek 1x,Hynowski Patryk uznany najlepszym zawodnikiem 4bramki.Zadowolenia nie krył obecny na Turnieju Prezes ŚL.ZPN Podokręg Sosnowiec Pan Józef Grząba '' Widać w chłopcach bardzo duży potencjał który w przyszłości mam nadzieje przyniesie efekt i zobaczymy naszych chłopaków na poziomie Kadry śląska oraz Reprezentacji Polski .Selekcja Kadry prowadzona będzie do czerwca 2015roku i zakończy się w lipcu obozem w Bielsku Białej gdzie gościć będzie 12 Podokręgów w celu wyłonienia Kadra Śląska tego rocznika.
Pozdrawiam
JARECKI

 


POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU

  • autor: jarecki1973, 2014-11-12 03:12

Witam

Wydział Szkolenia ŚL.ZPN Podokręg Sosnowiec ,zawiadamia że dnia 15.listopada 2014r ( sobota ) na obiekcie BTS REKORD w Bielsku Białej ul. Startowa 13 odbędzie się X Turniej "MŁODE TALENTY " im.Mariana Kozynackiego 
mającego na celu selekcje zawodników rocznika 2003 do Kadry Śląska. Udział biorą -Podokręgi ( Katowice, Bytom, Żywiec, Skoczów, Bielsko Biała, Sosnowiec. )
 
Powołuje się następujących zawodników:
 
1. KĘDZIORA AMADEUSZ              ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2. PAŁGAN PAWEŁ                      GÓRNIK PIASKI
3. MISKA MARCIN                      AKS NIWKA SOSNOWIEC  
4. BASAK PATRYK                      AKS NIWKA SOSNOWIEC
5. SOJKA JAKUB                        AKS NIWKA SOSNOWIEC
6. ZEMŁA WIKTOR                     MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
7. RUSEK PATRYK                      MUKP DĄBROWA GÓRNICZA   
8. KORFEL MICHAŁ                     SARMACJA BĘDZIN
9. KURZAWA MACIEJ                  SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 
10.ADAMEK JAKUB                     ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
11.NIEMIEC MAKSYM                 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
12.WYSZOGRODZKI KACPER       ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
13.HYNOWSKI PATRYK              ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
14.KURASZ KRYSTIAN               GÓRNIK PIASKI
15.GAJECKI PAWEŁ                  WARTA ZAWIERCIE
 
Trener Kadry Pan Dariusz Wrona tel. 507-78-48-20
 
ZBIÓRKA NA TURNIEJ 15.11.2014 (SOBOTA) GODZINA 7.45 PARKING PRZY McDONALDZIE w SOSNOWCU PRZY WJEŹDZIE NA STADION LUDOWY.
Kierownictwo Klubu lub opiekunowie odpowiedzialni są za właściwe wyposażenie zawodników oraz punktualne przybycie na zbiórkę
Zawodnicy zabierają ze sobą dres, ochraniacze, buty sportowe na halę, legitymacje szkolną, badania lekarskie.
 
Pozdrawiam
 
JARECKI

WYBORY

  • autor: jarecki1973, 2014-09-07 12:08

Witam

W dniu 07.09.2014 przed meczem z Sarmacją Będzin zawodnicy dokonali wyboru kapitana drużyny uczestniczącej w rozgrywkach Śląskiej Ligi Młodzików.

I Kapitan - Patryk Rusek

II Kapitan - Kuba Szarzycki

III Kapitan - Igor Bucki

Wybranym zawodnikom gratulacje:)

Pozdrawiam

JARECKI

 



Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Zegar

Kalendarium

18

12-2014

czwartek

18:30-20:00 - Trening - Grupa II - Zespół Szkół nr.4 ul.Łęknice 35

19

12-2014

piątek

16:00-17:30 - Trening - Grupa I - CSIR ul.Konopnicka 29

20

12-2014

sobota

21

12-2014

niedziela

22

12-2014

pon.

16:00-17:30 - Trening - CSiR ul.Konopnicka 29

23

12-2014

wtorek

20:00-21:30 - Trening - Zespół Szkół Sportowych ul.Chopina 34

24

12-2014

środa

WIGILIA

WYNIKI

 

Ostatnia kolejka 11
JSP SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 5:1 KS GÓRNIK PIASKI
AKS NIWKA II SOSNOWIEC 3:0 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7:0 KKS CZARNI SOSNOWIEC
ORBITA II BUKOWNO 0:2 ORBITA I BUKOWNO
AF SILENT DĄBROWA GÓRNICZA 3:0 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
KS GÓRNIK JAWORZNO 0:3 AKS NIWKA I SOSNOWIEC

 

Odtwarzacz