MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
SARMACJA BĘDZIN 0:3 WARTA ZAWIERCIE
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:12 GKS KATOWICE
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 1:5 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
ROZWÓJ KATOWICE 2:5 JÓZEFKA CHORZÓW

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

MUKP DĄBROWA GÓRNICZAZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 1:5 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2014-11-07, 15:00:00
galeria »    
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

MUKP - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 266, wczoraj: 373
ogółem: 280 529

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

TESTY

  • autor: Jacek Lupa, 2014-11-12 23:34

Witam

NOWY (!!!!) Harmonogram testów technik indywidualnej "FA" i testów merytorycznych

Rocznik 2003

WTOREK   25.11.2014 r.

17.00- Zbiórka (Przebranie w sprzęt sportowy,przygotowanie do testów)

17.10-17.20 Sprawdzenie obecności

17.25-17.45- Rozgrzewka

17.50- START TESTÓW „Prowadzenie Piłki”

 

Koszt - 20zł

W związku z porą roku informacja o ewentualnym odwołaniu testów w tym samym dniu.

Jednolity sprzęt treningowy (dresy,koszulki,ortaliony).

Testy wytrzymałości krążeniowo-oddechowej oraz ocena umiejętności piłkarskich w warunkach meczowych oraz analiza składu ciała odbędzie się w czwartym tygodniu listopada. Konkretna informacja pojawi się na stronie w najbliższym czasie.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA ! ! !

Pozdrawiam

JARECKI & Jacek Lupa


Aktualności

POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU

  • autor: jarecki1973, 2014-11-12 03:12

Witam

Wydział Szkolenia ŚL.ZPN Podokręg Sosnowiec ,zawiadamia że dnia 15.listopada 2014r ( sobota ) na obiekcie BTS REKORD w Bielsku Białej ul. Startowa 13 odbędzie się X Turniej "MŁODE TALENTY " im.Mariana Kozynackiego 
mającego na celu selekcje zawodników rocznika 2003 do Kadry Śląska. Udział biorą -Podokręgi ( Katowice, Bytom, Żywiec, Skoczów, Bielsko Biała, Sosnowiec. )
 
Powołuje się następujących zawodników:
 
1. KĘDZIORA AMADEUSZ              ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2. PAŁGAN PAWEŁ                      GÓRNIK PIASKI
3. MISKA MARCIN                      AKS NIWKA SOSNOWIEC  
4. BASAK PATRYK                      AKS NIWKA SOSNOWIEC
5. SOJKA JAKUB                        AKS NIWKA SOSNOWIEC
6. ZEMŁA WIKTOR                     MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
7. RUSEK PATRYK                      MUKP DĄBROWA GÓRNICZA   
8. KORFEL MICHAŁ                     SARMACJA BĘDZIN
9. KURZAWA MACIEJ                  SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 
10.ADAMEK JAKUB                     ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
11.NIEMIEC MAKSYM                 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
12.WYSZOGRODZKI KACPER       ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
13.HYNOWSKI PATRYK              ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
14.KURASZ KRYSTIAN               GÓRNIK PIASKI
15.GAJECKI PAWEŁ                  WARTA ZAWIERCIE
 
Trener Kadry Pan Dariusz Wrona tel. 507-78-48-20
 
ZBIÓRKA NA TURNIEJ 15.11.2014 (SOBOTA) GODZINA 7.45 PARKING PRZY McDONALDZIE w SOSNOWCU PRZY WJEŹDZIE NA STADION LUDOWY.
Kierownictwo Klubu lub opiekunowie odpowiedzialni są za właściwe wyposażenie zawodników oraz punktualne przybycie na zbiórkę
Zawodnicy zabierają ze sobą dres, ochraniacze, buty sportowe na halę, legitymacje szkolną, badania lekarskie.
 
Pozdrawiam
 
JARECKI

GALERIA

  • autor: jarecki1973, 2014-10-24 03:09

Witam

Do galerii dodałem nowe zdjęcia z meczów ligowych.

Pozdrawiam

JARECKI


WYBORY

  • autor: jarecki1973, 2014-09-07 12:08

Witam

W dniu 07.09.2014 przed meczem z Sarmacją Będzin zawodnicy dokonali wyboru kapitana drużyny uczestniczącej w rozgrywkach Śląskiej Ligi Młodzików.

I Kapitan - Patryk Rusek

II Kapitan - Kuba Szarzycki

III Kapitan - Igor Bucki

Wybranym zawodnikom gratulacje:)

Pozdrawiam

JARECKI

 



Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Zegar

Kalendarium

24

11-2014

pon.

16:00 - trening CSiR ul. Konopnickiej

25

11-2014

wtorek

17:00 - TESTY

26

11-2014

środa

27

11-2014

czwartek

28

11-2014

piątek

29

11-2014

sobota

30

11-2014

niedziela

WYNIKI

 

Ostatnia kolejka 11
JSP SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 5:1 KS GÓRNIK PIASKI
AKS NIWKA II SOSNOWIEC 3:0 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7:0 KKS CZARNI SOSNOWIEC
ORBITA II BUKOWNO 0:2 ORBITA I BUKOWNO
AF SILENT DĄBROWA GÓRNICZA 3:0 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
KS GÓRNIK JAWORZNO 0:3 AKS NIWKA I SOSNOWIEC

 

Odtwarzacz